ZAPORY-DROGOWE.PL | » Zapory drogowe

Zapory drogowe

Zapory PILOMAT

Słupki automatyczne

Firma PILOMAT S.r.l. z siedzibą w Bergamo we Włoszech od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji automatyki kontroli dostępu. Urządzenia PILOMAT przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych i pracy w najcięższych warunkach.

Flagowym produktem PILOMAT są automatyczne słupki drogowe. Zapory te wykonane są w technologii hydraulicznej, zapewniającej najlepszą niezawodność, niski poziom hałasu i stałą prędkość ruchu słupka. Do produkcji zapór PILOMAT wykorzystywane są materiały, które zapewniają trwałość oraz niezawodność zapory we wszystkich warunkach pogodowych.

Siłą marki PILOMAT jest szerokość oferty. Niezależnie od charakteru inwestycji, począwszy od przydomowych instalacji bezpieczeństwa, a skończywszy na zabezpieczeniach antyterrorystycznych na najwyższym poziomie. Na wszystkie te inwestycje możemy dostarczyć zapory PILOMAT.

Dlaczego PILOMAT

Cechy wyróżniające zapory PILOMAT na tle konkurencji:

  • blisko 20 lat wąskiej specjalizacji
  • bardzo wysoka intensywność pracy, nawet do 2000 cykli / dobę
  • przewidywana żywotność zapory wynosi 2 000 000 cykli
  • najwyższa klasa szczelności IP67, zapewnia najlepszą ochronę przed wodą
  • Wysoka odporność na niskie temperatury. Zakres pracy zapór to -40 st. C – +70 st. C
  • Funkcja awaryjnego podnoszenia zapór. W sytuacji zagrożenia, zapora może zostać zamknięta w czasie 1 sekundy, zapewniając wymaganą ochronę antyterrorystyczną. Opcja dostępna jest w wybranych modelach.
  • możliwość instalacji pokrywy cylindra ze stali nierdzewnej (wybrane modele)
  • możliwość instalacji pokrywy cylindra dopasowanego do kąta pochylenia gruntu (wybrane modele)
  • na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych istnieje możliwość instalacji zapór w szczelnych kieszeniach wykonanych ze stali nierdzewnej lub instalacji pompy odwadniającej

Większość z wyżej wskazanych cech i funkcjonalności jest niedostępna w produktach konkurencji!

Zapory BFT Stoppy

Słupki automatyczne

Zapory drogowe BFT Stoppy MBB zbudowane są w oparciu o siłownik elektromechaniczny. Konstrukcja zapory została zaprojektowana z myślą o pracy intensywnej, nie przekraczającej 600 otwarć na dobę.

Zapory te cechuje wysoka trwałość i atrakcyjna cena, co w łącznym zestawieniu powoduje, że zapory te posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości spośród wszystkich oferowanych przez nas zapór.

Standardowo zapory BFT Stoppy MBB wyposażone są w oświetlenie LED, sygnalizator dźwiękowy oraz grzałkę.