ZAPORY-DROGOWE.PL | » O Firmie

O Firmie

Informacje podstawowe

Od ponad 8 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji parkingów i kontroli wjazdów. Pozycję lidera rynku szlabanów i zapór parkingowych zdobyliśmy w ciągu zaledwie pięciu pierwszych lat funkcjonowania firmy. Sukces ten jest efektem zaufania jakim klienci obdarzyli naszą firmę. My tego zaufania nigdy nie podważyliśmy.

Filozofia działania wyróżnia nas spośród firm obecnych na rynku. Podstawowe założenie to podejście doradcze, a nie sprzedażowe, do potrzeb klientów. Dzięki takiemu podejściu realizacja przez nas projektów inwestycyjnych cechuje wysoka jakość oraz pełna satysfakcja klienta, wynikająca z realizacji jego oczekiwań. Dbałość o zapewnienie wysokiej jakości nawet w najmniejszych szczegółach oraz wysokie zaangażowanie całego zespołu pracowników jest kolejnym gwarantem satysfakcji naszych klientów i niezawiedzenie ich oczekiwań.

Doświadczenie, szerokość oferty i jakość produktów plasują nas w czołówce branży w Polsce. Oferowane najwyższej jakości zapory drogowe, w połączeniu z naszym doświadczeniem, gwarantują realizację na najwyższym poziomie nawet najtrudniejszych projektów.

Profil działalności

Specjalizujemy się w automatyce parkingowej i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań parkingowych. Naszą uwagę skupiamy zarówno na instalacjach pojedynczych produktów oraz realizacji dużych, skomplikowanych projektów.

Produktami z naszej podstawowej oferty są:

  • automatyczne zapory drogowe
  • zapory drogowe antyterrorystyczne
  • szlabany
  • systemy parkingowe
  • parkomaty

Zasięg terytorialny

Instalacje zapór drogowych i automatyki parkingowej realizujemy na terenie całego kraju. Poszczególne projekty nadzorowane są przez naszych pracowników z biura głównego w Lesznie lub oddziałów w Krakowie i Szczecinie.

W zakresie serwisu współpracujemy z firmami partnerskimi z Gliwic, Łodzi, Warszawy i Wrocławia.